MediaCat

Eski sevgilinin fotoğrafları Burger King ızgarasında

Burger King’den 14 Şubat’a özel alevli bir kampanya.

Eski sevgilinin fotoğrafları Burger King ızgarasında

Warner Bros. Pictures ve yeni filmi Birds of Prey ile işbirliği yapan Burger King, bu yıl 14 Şubat’ta bol alevli bir Anti-Sevgililer Günü kutlamasına hazırlanıyor.

Burger King, Joker’le yollarını ayıran Harley Quinn’in maceralarının anlatıldığı yeni filmden ilhamla “Kral varken Joker’i kim ne yapsın?” diyerek, 14 Şubat’ta eski sevgili fotoğraflarını ızgara alevinde Whopper’a çevirecek. Eski sevgililerine ait fotoğrafları New York, Los Angeles, San Francisco ve Boston’daki Burger King restoranlarına getirenler bedava Whopper kazanacak. New York’ta fotoğraflara ilaveten mektup, oyuncak ya da kıyafet de kabul edilecek.

Anti-Sevgililer Günü kutlamasının yanı sıra bugün vizyona giren film için New York’taki bir Burger King restoranı da Harley Quinn’in emrine verilecek. Burger Quinn’e çevrilen restoranın her noktasında Harley Quinn izlerine rastlanacak.

Burger King benzer bir kampanyaya iki yıl önce Hollanda’da imza atmış ve nefretini ateşe verenlere sosisli kazandırmıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.