Ergoİsviçre’de yeni bir atama

Ergoİsviçre Bilişim Teknolojisi Genel Müdürlüğü’ne, sigorta sektörünün bilişim teknolojisi alanındaki uzman ismi...

23.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Ergoİsviçre Bilişim Teknolojisi Genel Müdürlüğü’ne, sigorta sektörünün bilişim teknolojisi alanındaki uzman ismi Ender Bıyıklıoğlu getirildi.

Ergoİsviçre, güçlü ve deneyimli isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, sigorta sektörünün bilişim teknolojisi alanında çok deneyimli bir isim olan Ender Bıyıklıoğlu, Ergoİsviçre Bilişim Teknolojisi Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

İş hayatına 1996 yılında ALARKO Holding bünyesinde Metod-Organizasyon Uzmanı olarak başlayan Bıyıklıoğlu, daha sonra sigorta sektörüne geçerek, 2000-2002 yılları arasında Aviva Sigorta’da Bilgi Teknolojileri Yöneticiliği yaptı. Daha sonra Axa Sigorta’ya geçen Ender Bıyıklıoğlu, 2006 yılına kadar mimari çözümler, internet çözümleri, ticari bilgi toplama, veriambarı/verimadenciliği ve iş akışı çözümlerinden sorumlu Bilgi Teknolojileri Yöneticisi olarak görev yaptı. 2006-2009 yılları arasında Aksigorta’da Teknoloji ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Bıyıklıoğlu, Kasım 2009 itibariyle Ergoİsviçre Bilişim Teknolojisi Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) çözümleri, sigorta temel operasyon ve destek sistemleri, operasyonel ve analitik CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımları konusunda uzman olan Ender Bıyıklıoğlu, ayrıca iş akış sistemleri, finansal yönetim ve raporlama çözümleri ile değişim mühendisliği konularında da sektörün deneyimli isimleri arasında geliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.