Seda Sayan pijamalarıyla ekranda!

Seda Sayan’ın rol aldığı ve 20 Kasım’da gösterime giren Pepsi’nin yeni kontör kampanyasının reklam filmi, kampanyanın diğer filmlerinde olduğu gibi Plato film tarafından çekildi...

23.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Seda Sayan’ın rol aldığı ve 20 Kasım’da gösterime giren Pepsi’nin yeni kontör kampanyasının reklam filmi,  kampanyanın diğer filmlerinde olduğu gibi Plato film tarafından çekildi. Yönetmenliğini Sinan Çetin’in üstlendiği filmde Pepsi yetkilisi sabaha karşı Seda Sayan’ı arıyor ve ‘1 güne 1 kapak yeter’ sloganıyla gerçekleştirilen katılan herkese günde 100 kontör / 30 dakika kampanyasını “Tek kapakla gün boyu konuşturuyoruz. Böylesi dünyada bir ilk” diyor ve Seda Sayan hemen evinin balkonuna çıkarak bunu halka duyuruyor.

Seda Sayan yeni Pepsi kampanyasında, katılan herkese günlük 100 kontör/ 30 dakika dağıtacak. Pepsi’nin “Her gün Herkese 100 Kontör” promosyonu ve Seda Sayan’ın bir araya gelmesiyle kampanyaya katılım çılgınlığı yaşanması bekleniyor.

Pepsi ile çok başarılı kampanyalara imza atan Seda Sayan’ı yine inanılmaz bir promosyonla Pepsi reklamlarında izliyoruz. Pepsi bu kez Seda Sayan ile dünyada yine bir ilki gerçekleştiriyor ve her gün katılan herkese günlük 100 / 30 dk.kontör veriyor.

Seda Sayan’lı Pepsi kampanyaları büyük ses getiriyor. Seda Sayan’ın “Pepsi Yaşatır Seni” kampanya çağrısına bu güne kadar 22 milyon katılımın gerçekleşmesiyle tüm zamanların kampanya rekoru kırıldı.

1 güne 1 kapak yeter, her gün herkese 100 kontör

Pepsi dünyada bir ilki gerçekleştirerek herkese günlük 100 / 30 dk.kontör verecek. 20 Kasım 2009 – 15 Ocak 2010 tarihleri arasında Pepsi 2.5 lt. , Yedigün 2.5 lt. ve Yedigün Bodrum Mandalinası 2.5 lt. kapaklarının altındaki şifreyi Turkcell 5757’ye gönderen herkes kapak toplamadan her kapakta günlük 100 / 30 dk.kontör kazanacak.  Kontörler stoklarla sınırlı olacak.

Seda’nın şöhreti Amerika’ya uzandı

Seda Sayan’ın “Pepsi Yaşatır Seni” kampanya çağrısıyla, bu güne kadar 22 milyon katılımla tüm zamanların kampanya rekoru kırıldı. “Pepsi Yaşatır Seni” kampanyası satış başarılarının yanında ödülleri de toplamaya başladı. “Pepsi Yaşatır Seni”nin başarısı Amerika’ya da uzandı ve Mobile Excellence Awards yarışmasında Türkiye ilk kez bu kampanyayla finale kalmış oldu. Kampanya, 7 Aralık 2009 tarihinde Los Angeles’ta gerçekleşecek finalde “En iyi Marka/Pazarlama Kampanyası” ve “En iyi Mobil Reklam” alanlarında yarışıyor olacak. Kampanya aynı zamanda Mediacat Felis Ödülleri’nde bu yıl ‘En İyi Mobil Medya Kullanımı’ ödülünü de kazandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.