Garanti Bankası nakit yönetimi alanında lider seçildi

Garanti Bankası, finans dünyasının en önemli yayınlarından Euromoney dergisi tarafından düzenlenen...

23.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası, finans dünyasının en önemli yayınlarından Euromoney dergisi tarafından düzenlenen, “2009 Nakit Yönetimi” anketinde, “Nakit Yönetimi Alanında Türkiye’nin En İyi Bankası” seçildi. Dereceye giren bankaların geniş katılımlı bir oylamayla belirlendiği anket çalışmasında farklı sektörlerden pek çok şirketin görüşlerine başvuruldu.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen, “Türkiye’deki çok şubeli bankalar arasında Nakit Yönetimi birimini kuran ilk banka olarak standart ürün ve hizmetler yerine yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaya çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarının asıl sahibi, ihtiyaçlarını bizimle paylaşan ve birlikte faydalı projelere imza attığımız müşterilerimiz. Garanti Bankası olarak, mevcut ekonomik koşullarda giderek daha da önem kazanan Nakit Yönetimi dünyasında, değer yaratacak yepyeni fikirleri hayata geçirmeye, müşterilerimizden aldığımız güç ve teknolojimizin yardımıyla devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.