MediaCat

Epson, üç yıl daha Manchester United’a sponsor

Epson, Manchester United ile Global Sponsorluk Anlaşmasını 3 yıl daha uzattı.

Epson, üç yıl daha Manchester United’a sponsor

Epson, dünyanın ve İngiltere Premier Ligi’nin en güçlü takımlarından Manchester United’daki Ofis Malzemeleri Resmi Tedarikçisi unvanını üç yıllık bir sözleşmeyle uzattı. Artan müşteri etkileşimi ve bağlılığının yanı sıra gelişmiş global marka farkındalığından yararlanan Epson bu ilişkiyi, şirketin global görünürlüğünü ve büyümesini artırmanın ilk ve önemli adımı olarak görüyor.

2014/15 sezonunun bitimine kadar geçerli olacak bu sponsorluk yenilemesiyle Epson, Manchester United’a temel ofis, gişe yazdırma ve görüntüleme malzemeleri sağlayacak, stadyum reklam ve konaklama haklarından faydalanmaya devam edecek.

Old Trafford’daki stadyum reklamları gibi anlaşmaya bağlı haklara ek olarak sözleşme, Epson’un Manchester United’a ödüllü ofis ürünlerini sağlamaya devam etmesini içeriyor. MUTV, çekim için stadyumu aydınlatma zorunluluğu yerine, yansıtılan stadyum görüntülerinin stüdyo fonu olarak kullanılmasına olanak veren ultra short-throw Epson projektörlerini kullanacak.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.