EntertainBiz başlıyor

Eğlence yönetimi programı 5 Mart’ta kapılarını açacak.

25.02.2016 - 08:20 | MediaCat

Entertainbiz başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne bağlı Bilgi Eğitim ve TC Projects tarafından gerçekleştirilen eğlence yönetimi sertifika programı EntertainBiz için geri sayım başladı.

5 Mart-30 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek program kapsamında; kariyerlerini müzik, film, televizyon ve spor alanlarında şekillendirmek veya geliştirmek isteyenler 104 saatlik bir eğitimden geçecekler.

Dört hafta boyunca genel eğlence yönetimi alanında teorik bir eğitimden geçecek katılımcılar daha sonra müzik, film, televizyon ve sinema bölümlerinden birini seçerek ilgili alandaki uzman eğitmenlerden vaka analizlerinin de yer aldığı daha detaylı bir eğitim alacaklar. Programı tamamlayan katılımcılar alacakları sertifikanın yanı sıra staj imkanlarından da yararlanabilecekler.

GNL Entertainment Kurucusu Alp Çağrı Günal, futbolcu menajeri Ahmet Bulut, eğlence sektörü hukuku konusunda uzman Avukat Aydın Kurban, MUYAP Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Forta, Ülker Arena Pazarlama Müdürü Esra Tezel, Mars Entertainment Film Dağıtım Müdürü Ferhat Aslan, YEKON ve TESDER Başkanı Fırat Kasapoğlu, müzisyen Teoman’ın menajeri Funda Sanliman, Habertürk Spor Yazarı Murat Ağca, televizyoncu ve programcı Osmantan Erkır, Doğan Music Company Genel Müdürü Samsun Demir ve BKM Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe gibi isimlerin eğitmen kadrosunda yer aldığı EntertainBiz hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.