MediaCat

Entegre Büyük Ödülünü Avustralya kaptı

Cannes Lions’da son ve en önemli ödüller sahiplerini buldu.

Entegre Büyük Ödülünü Avustralya kaptı

Bu yıl 60. yılını kutlayan Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivalinde, son ve en önemli ödüller sahiplerini buldu. Festivalin en önemli kategorilerinden biri olan Entegre’de Büyük Ödül, Avustralya’da metro istasyonlarında yaşanan önemsiz kazaların sebep olduğu ölümleri azaltmak için yola çıkan ancak hayatın her alanındaki bu tür kazalara dikkat çekmeye çalışan bir sosyal sorumluluk çalışması olan ‘Dumb Ways to Die’ adlı çalışmaya verildi. McCann’in Melbourne ofisi tarafından üretilen bu çalışmaya ait şarkı daha önce Radyo kategorisinde Büyük Ödül almıştı. Aynı kampanyaya ait klip ise Film kategorisinde de Büyük Ödüle layık görüldü.

Titanyum ve Entegre kategorisine bu yıl Wieden+Kennedy Başkanı Dan Wieden başkanlık yaptı. Jüride Erik Vervroegen, Piyush Pandey, David Lubars, Howard Draft gibi reklam dünyasının en önemli yaratıcı isimleri yer aldı. Titanyum ve Entegre kategorisinin ödülleri, 22 Haziran Cumartesi gecesi yapılan törenle sahiplerine verildi.

Dumb Ways to Die

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.