MediaCat

En yaratıcı 50

Kreatif dünyayla sınırlı kalmayıp, yaratıcılığa özgü oyunbozanlığı kendi faaliyet alanlarına taşıyan ve orada fark yaratan birbirinden kıymetli isimlerle tanışmak, kendilerinden ilham almak ve başarılarını takdir etmek için, bu yılın En Yaratıcı 50 listesiyle tanışın.

En yaratıcı 50

İlk kez hazırladığımızdan bu yana, bizim için yılın en heyecan verici içeriklerinden biri olan En Yaratıcı 50 listesi ile karşınızdayız. Yedinci kez hazırladığımız ve geride kalan yılda ortaya koydukları yaratıcı üretim ve performansla yurtiçinde ve yurtdışında takdir gören birbirinden başarılı isimleri ağırladığımız liste her zamanki gibi bir dizi kriter dikkate alınarak hazırlandı. En Yaratıcı 50 listesi her yıl aşağıdaki kriterler dikkate alınarak belirleniyor:

  • Alanında yaratıcı ve inovatif olmak
  • Ulusal/uluslararası organizasyonlardan ödüllü olmak
  • Yeni kategori/tür/format geliştirmek
  • Girişim başlatmak/girişimiyle başarılı olmak
  • Önemli bir sorunu etkili biçimde çözmek
  • Yeni bir trend yaratmak

2020 yılında üretmeye ve bunu yaparken eser miktarda da olsa ilham vermeye devam edebilen herkesin böylesi bir seçkide yer almasını önermek hiç de absürt olmazdı. Ancak ne mutlu ki, bu zorlu yıla karşın yaratıcı ve dönüştürücü gücünden kaybetmediği gibi, çıtayı yukarılara koyan sayısız isim vardı yine radarımızda. Bir araya getirdiğimiz 50 isim de böylesi özel bir yılda bu performansı ortaya koydukları için ikinci kez takdiri hak ediyor. Kreatif dünyayla sınırlı kalmayıp, yaratıcılığa özgü oyunbozanlığı kendi faaliyet alanlarına taşıyan ve orada fark yaratan birbirinden kıymetli isimlerle tanışmak, kendilerinden ilham almak ve başarılarını takdir etmek için doğru yerdesiniz…

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.