“En iyi performans ödülü” TNT Express Türkiye’ye

TNT Ekspres’in Brüksel’de gerçekleştirilen toplantısında TNT Ekspres Türkiye, global çapta “En İyi Performans” ödülüne layık görüldü.

14.02.2012 - 00:00 | MediaCat

TNT Ekspres’in Brüksel’de gerçekleştirilen yıllık global toplantısında hem şirketin yeni vizyon ve misyonu kapsamında yeni hedef ve stratejileri değerlendirildi hem de çeşitli ülkelere ödüller verildii
23-25 Ocak 2012 tarihlerinde düzenlenen ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden 300 üst düzey TNT Ekspres yöneticisine ev sahipliği yapan toplantıya TNT Ekspres Türkiye Genel Müdürü Turgut Yıldız da katıldı. TNT Ekspres ve sektör üzerine yapılan konuşmaların ardından bazı ülkelere çeşitli dallarda ödüller verdi.

TNT Ekspres Türkiye, global çapta “En İyi Performans” ödülüne layık görüldü. Ödülünü TNT Ekspres Güney Avrupa Bölge Direktörü Christian Drenthen’den alan TNT Ekspres Türkiye Genel Müdürü Turgut Yıldız, 2011’de yüzde 26’lık büyüme ile sektörün üzerinde bir büyüme sergilediklerini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.