En iyi doğal reklam uygulamaları da Felis’te

Felis Ödülleri’nin ana sponsoru sahibinden.com’un katkılarıyla: Native Reklam Özel Kategorisi başvuruları bekliyor.

14.09.2018 - 17:10 | MediaCat

Felis Ödüllerine başvurular başladı!

Bu yıl 7-8 Kasım tarihlerinde sahiplerini bulacak Felis Ödülleri’ne başvurular bütün hızıyla devam ediyor. Son başvuru tarihi 21 Eylül Cuma gününe çekilen yarışmanın bu yılki ana sponsoru sahibinden.com’un katkılarıyla, yepyeni bir kategori daha gözünü Felis’e diken katılımcıları bekliyor. Dijital Bölüm altında açılan Native Reklam Özel Kategorisi’ne başvurular, diğer tüm bölümlere olduğu gibi, Felisodulleri.com üzerinden yapılabilir. Kategorinin detaylarıysa şöyle:

“Bir dijital platform veya üçüncü tarafa ait bir dijital kanalın biçimine, dokusuna ve işlevine uygun olarak tasarlanmış, kullanıcı deneyimini sekteye uğratmayan, hedefli reklam uygulamaları. Yayın içi (in-feed) reklamlar, sponsorlu içerikler, çevrimiçi advertorial’lar, ücretli arama veya ilan listeleme birimlerinin kullanımı vb. uygulamalar, bu kapsamda değerlendirilecektir. Başvurular değerlendirilirken bağlama ve mecranın doğasına uygunluk göz önünde bulundurulacaktır.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.