En çekici 99 ünlü kadından hangisi Magnum’un yeni yüzü olacak?

Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Josh Holloway'in ardından Magnum'un 2009 yılında hangi Hollywood yıldızıyla çalışacağı konusu...

17.03.2009 - 16:13 | MediaCat

Dünyanın baştan çıkarıcı dondurmalarını yaratan Magnum’un yeni yüzü bir kadın! Magnum’un tutku yaratması beklenen reklamları için Türkiye’ye gelecek Hollywood yıldızı, “Dünyanın en çekici kadınları” listesinde yer alıyor.

Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Josh Holloway’in ardından Magnum’un 2009 yılında hangi Hollywood yıldızıyla çalışacağı konusu, merakla bekleniyor. Magnum’un yeni yüzü olmaya hazırlanan yıldız, ünlü erkek dergisi Askmen’in 2009 yılı başında yaptığı araştırmada, en çekici 99 kadın arasında yer alıyor.

Nisan ayında Türkiye’de ağırlanacak yıldızın kimliği netlik kazanmamakla birlikte Askmen’in listesinde yer alan şu isimler üzerinde duruluyor: Alessandra Ambrosio, Anne Hathaway, Eva Mendes, Kate Beckinsale, Keeley Hazell, Kristen Bell, Marissa Miller, Megan Fox, Rihanna ve Scarlett Johansson.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.