MediaCat

Emirates’ten kabin yasağına cevap

Emirates Havayolu kabin yasağı hakkındaki görüşünü gerçek zamanlı bir hamleyle açıklıyor.

Emirates’ten kabin yasağına cevap

ABD ve İngiltere’nin duyurdukları ve aralarında Türkiye’nin de olduğu pek çok ülkeden yapılan uçuşlarda cep telefonundan daha büyük elektronik cihazların uçağa sokulmasını yasaklayan “kabin yasağı“, gündemin en sıcak ve tartışmalı konularından biri malumunuz.

Tablet, kamera ve bilgisayar gibi elektronik cihazların uçakların bagaj bölümüne teslim edilmesi kuralını dayatan yeni yasakla ilgili tartışmalar ve yasağın ardındaki motivasyona dair fikir teatileri süredursun, Emirates Havayolu, durumu kendi markası açısından yorumladığı 20 saniyelik bir gerçek zamanlı pazarlama hamlesiyle konuyla ilgili mesajını hedef kitlesiyle paylaştı.

Jennifer Aniston‘ın yüzü olduğu reklam filmleriyle hedef kitlesine her daim şaşaalı ve konforlu yolculuklar vadeden firmanın 20 saniyelik spotu “Let us entertain you”, uçaklarının içinde halihazırda bulunan teknoloji sayesinde hiçbir Emirates Havayolu yolcusunun tablet ve bilgisayara ihtiyaç duymayacağını söylüyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.