MediaCat

Emirates geleceği kucaklıyor

Emirates ‘Yarınlara Merhaba’ sloganıyla geleceği kucaklayacak

Emirates geleceği kucaklıyor

Emirates, “Yarınlara Merhaba” temasıyla, markasını; küresel bağlantıların ve anlamlı deneyimlerin sağlayıcısı olarak konumladığı dünya çapındaki kampanyasını başlattı.

Emirates, yepyeni bir marka vaadiyle başlattığı entegre iletişim kampanyası ile bir seyahat şirketinden küresel bir yaşam tarzı markasına doğru evrimini hızla gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Tüketicinin sözünün geçtiği günümüz dünyasına uygun olarak tasarlanan “Yarınlara Merhaba” kampanyası, insanlara yarınların sınırsız potansiyelini şimdiden kucaklama mesajı vermeyi amaçlıyor. “Merhaba” kelimesi bir insanı selamlamayı, bir yere ve bir deneyimi yaşamaya davet etmeyi ifade ederken, “Yarınlar” ise zamanı, yeri, ruh halini ve geleceğin sunacağı sınırsız olasılıkları anlatıyor. Emirates, bu kampanyayla birlikte insanları alışılmadık olanı denemeye, yeni fikirler yaratmaya ve yeni vizyonlar oluşturmaya çağırıyor. Tema, yaşamın potansiyelini ve sunduğu tüm olasılıklarla birlikte geleceği selamlamayı öne çıkarıyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.