M.A.R.K.A’dan Biomen reklamına açıklama geldi

Biomen için yaptıkları reklamla günlerdir dünya kamuoyunu meşgul eden M.A.R.K.A reklam ajansından konuyla ilgili bir açıklama geldi.

04.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Biomen için yaptıkları reklamla günlerdir dünya kamuoyunu meşgul eden M.A.R.K.A reklam ajansından konuyla ilgili bir açıklama geldi:

KAMUOYUNA

Geçtiğimiz günlerde şirketimiz tarafından, tarihin en acımasız diktatörlerinden birini karikatürize eden ve dalga geçip alay eden bir reklam filmi yapılmıştır. Ancak, reklamın yayınından sonra gördük ki henüz dünyadan ve onun önemli bir parçası olan Türkiye’den bir çok insanın bu acımasız diktatörle alay edilse bile hassasiyetleri hala “kor” halinde devam etmekteymiş.

Bu reklam filminin maksadının ötesinde asla istemeyeceğimiz bir algıya yol açması nedeniyle toplumumuzdaki farklı kesimlerden bir çok insanın rahatsız olduğunu ve üzüldüğünü gördük… Ve bu hassasiyetle yayını derhal 26.03.2012 sabahı sona erdirdik.

Anılan reklam filminden duydukları rahatsızlık ve üzüntülerini bizimle nazik üslupları ile paylaşanlara, göstermiş oldukları hassasiyet ve bu hassasiyeti dile getiriş tarzları nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Bu reklam filmi nedeni ile eleştirilerini samimiyetle yönelten kişi ve kuruluşların, istemeden üzülmelerine sebep olduğumuz insanların üzüntülerini yürekten paylaştığımızı ve bu nedenlerle çok üzgün olduğumuzu içtenlikle bir kez daha ifade ederiz.

Samimi ve duyarlı kişi ve kuruluşlara saygı ile duyurulur.

Not: Ancak, hassasiyet ve üzüntü duyduğumuz bu durumu, şirketimizi karalamak için fırsat telakki ederek insanların duyarlılıkları ve acılarını istismar etmeye çalışanlar duyurunun muhatabı değildir. Ve olmayacaktır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.