Elsys, gıda sektörünü ‘Bilişim Paneli’nde buluşturdu

Gıda Sektörüne Bilişim Desteği Paneli'nde, gıda sektörünün tarladan tüketiciye uzanan çok katmanlı...

13.06.2008 - 14:25 | MediaCat

Gıda Sektörüne Bilişim Desteği Paneli’nde, gıda sektörünün tarladan tüketiciye uzanan çok katmanlı, karmaşık iş süreçlerinin nasıl daha kolay yönetilebileceğine ilişkin ipuçları sunuldu. Elsys’in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, üretimde optimum kapasite planlamasından anlık stok takibine, dağıtım kanalları ile mobil entegrasyondan maliyet analizine uzanan süreçlerde verimlilik artırıcı uygulamalar paylaşıldı. Gıda sektörü için kritik bir unsur olan son kullanma tarihi takibine ilişkin hata payını en aza indirgeyen önlemler de konuşuldu.

Şimdiye dek Şölen, Durukan, Unilever gibi kurumların aradığı yazılım çözümlerinin ortak adresi olarak gıda sektöründe başarılı projelere imza atan Elsys, SAP’nin sponsorluğunda Gıda Sektörüne Bilişim Desteği Paneli düzenledi.

Şekerli mamullerden içeceğe, hazır gıdadan mağazacılığa gıda sektörünün tüm taraflarındaki profesyonellere bilişim penceresinden yeni bakış açıları kazandırmayı amaçlayan etkinlik, 13 Haziran 2008’de, The Marmara Taksim’de gerçekleştirildi.

Gıda sektöründe hedeflenen standartların yakalanması için üretimden tüketiciye uzanan tüm süreçlerin etkin takibinin bir zorunluluk durumuna gelmesinden yola çıkılarak oluşturulan etkinlikte, ayrıca kapasite planlama, marketlerin sipariş süreçleri, kalite denetimi, kampanya yönetimi ve ölçümlemesi konularında Elsys çözümleriyle sağlanan kolaylıklar aktarıldı.

Gıda maddelerinin üretiminden tüketimine kadar her aşamada kendini koruyabilmesi için zorunlu olan soğuk zincir yönetiminden, ürünün son kullanıcıya ulaştırılmasına kadar olan tüm iş süreçlerine özel teknolojiler konusundaki vizyonunu geliştirmek isteyen pek çok profesyonelin katıldığı etkinlik yoğun ilgi gördü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.