Eston Yapı web sitelerini yeniledi

Eston Yapı ; kurumsal web sitesi ve devam eden projeleri Eston Şehir ve Eston Deniz web sitelerini yeniledi...

09.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Eston Yapı ; kurumsal web sitesi www.eston.com ve devam eden projeleri Eston Şehir         www.estonsehir.com ve Eston Deniz www.estondeniz.com web sitelerini yeniledi.

Eston’un web sitelerinde, sektörde nadir görülen bir uygulama ile sayfanın ait olduğu projenin 360 derece çekimlerini tüm alt sayfalarda görebilmek mümkün.

Eston Yapı’nın yeni web sitelerini ayrıştıran en temel özellik, sağlanan bilginin her ziyaretçinin kullanımına uygun olacak şekilde yapılandırılmış olması. Bu sayede siteyi ziyaret eden bir müşteri 9 farklı ev tipi ile ilgili kat planlarından satış koşullarına, proje dahilinde gerçekleşen (ve gerçekleşecek) aktivitelerden projeden detaylı görüntülere ve karar aşamasında etkili olabilecek birçok bilgiye kolayca erişebiliyor.

Eston Yapı, ev sahiplerine satış sonrasında ihtiyaçları olan her türlü bilgiye kolayca ulaşabilmeleri için satış anında  kullanıcı adı ve şifresi veriyor. Bu şifrelerle ev sahipleri evlerinin inşaat fotoğraflarından on-line servis isteklerine dek tüm bilgilere ulaşabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.