MediaCat

Eğlenceye susayanların maçı

Messi, Pogba ve Ronaldinho Pepsi Max için kamera karşısında.

Eğlenceye susayanların maçı

Pepsi MAX, yeni global marka söylemi ve kampanyası “Thirsty For More” kapsamında futbol yıldızları Lionel Messi, Paul Pogba ve futbol efsanesi Ronaldinho’nun kamera karşısına geçtiği eğlenceli bir reklam filmi yayınladı.

Yaratıcı süreçlerini BBDO Arjantin’in üstlendiği filmde Pogba ve Ronaldinho ile gezinirken Pepsi MAX teklifine aldanan Messi’nin bacaklarının arasından geçen topla kıyasıya bir mücadele başlıyor. Bacak arası toplarla gençlerin 12-0 gerisine düşerek sosyal medyada alay konusu olan yıldızlar Pepsi MAX formalarını giyince maçın kaderi 180 derece değişiyor.

Pepsi MAX Kıdemli Pazarlama Direktörü Gustavo Reyna, kampanyayı, “Pepsi MAX’in yaptığı en iyi işi, eğlendirmeyi kutlayan Nutmeg Royale futbol filmimizi tüm dünyayla paylaştığımız için oldukça heyecanlıyız. Bu kampanyada karar kıldığımızda bacak arasının en iyi tercih olduğunu biliyorduk. Bacak arası hareketi, oyunun heyecanına susamış kıvrak zekâlı, iddialı ve eğlence tutkunlarına yöneliktir. Tüketiciye eğlenceli anlar sunmak merkezimizde yer alıyor. Bu beklenmedik eğlenceyi her işimize yansıtmak istiyoruz. Bu filmle ve planladığımız diğer anlarla da bunu yakalıyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.