MediaCat

Eğitim yeri Las Vegas

Hyundai’den sürücüsüz IONIQ 5’in her koşula hazır olduğunu göstermenin eğlenceli bir yolu.

Robotaksi filosu karşılaştığı her trafik durumundan sürekli bir şeyler öğrenen Hyundai, sürücüsüz IONIQ 5 için yayınladığı yeni kampanyasında rotasını ilginçliklerle dolu bir şehre, Las Vegas’a çeviriyor.

Jung von Matt SPREE imzalı Trained in Vegas (Vegas’ta Eğitildi) kampanyasının ilanlarında scooter’ıyla bir Elvis taklitçisinden patenli uzaylıya, Las Vegas yollarındaki tuhaflıklardan örnekler sunuluyor. Trafiğin sıradışı konuklarına IONIQ 5’in gözünden bakılan ilanlarla Vegas’ın üstesinden gelenin hemen her yer için hazır olduğu ifade ediliyor.

Jung von Matt SPREE Kreatif Direktörü Sarah Buggle, “Kampanyanın en önemli özelliği iletişim tarzı: Kafa karıştırabilecek, kopukluğa yol açabilecek hatta otonom araçlara güvensizlik duyulmasına neden olabilecek karmaşık teknik dili reddediyor, onun yerine sürücüsüz teknolojiyle daha ilişkilendirilebilir, gerçek dünyadan bir bakış sunuyor” diyor.

Kampanya fotoğrafları Berlinli fotoğrafçı Jules Esick tarafından çekildi. CES sırasında Las Vegas’ta dijital açıkhava uygulamasıyla başlayan kampanya bu ay globalde açıkhava, basın ve dijital kanallarda yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.