MediaCat

Effect Halkla İlişkiler ve Burson-Marsteller arasında münhasır işbirliği sözleşmesi imzalandı

Burson-Marsteller, Effect Halkla İlişkiler ile münhasır iş birliği anlaşması imzaladığını açıkladı.

Effect Halkla İlişkiler ve Burson-Marsteller arasında münhasır işbirliği sözleşmesi imzalandı

Halkla ilişkiler ve İletişim kuruluşlarından Burson-Marsteller, iletişim danışmanlığı şirketlerinden Effect Halkla İlişkiler ile münhasır iş birliği anlaşması imzaladığını açıkladı.

1995 yılında faaliyete geçen Effect Halkla İlişkiler, deneyimli üst düzey yönetim kadrosu ile özellikle stratejik kurumsal iletişim, sürdürebilirlik, finansal iletişim ve sosyal medya konularında güçlü bir uzmanlık sunuyor.

Şirketin deneyimleri, çok uluslu şirketler ve yerel kuruluşlara yönelik kurum içi iletişim, çalışanlarla paylaşım ve organizasyonel yeniden yapılandırma gibi alanlarda gerçekleştirilen çalışmaları da kapsıyor. Effect Halkla İlişkiler ayrıca, müşterilerinin Avrupa, Orta Doğu, ABD ve Meksika’yı kapsayan bir coğrafyada yürüttükleri kampanyaların koordinasyonu alanında da uluslararası deneyime sahip bulunuyor.

Burson-Marsteller EMEA Bölgesi CEO’su Jeremy Galbraith, ortaklık konusundaki görüşlerini, “EMEA bölgesindeki ağımız, son 8 ayda gerçekleştirdiğimiz, Güney Afrika’da Arcay, Finlandiya’da Pohjoistranta ve Fransa’da i&e şirketlerini içeren üç satın almayla birlikte hızla genişliyor. Ayrıca varlığımızı Türkiye gibi büyüme oranı yüksek pazarlarda da genişletmeyi hedefliyoruz. Gerek yerel, gerekse uluslararası müşterilere hizmet veren Effect Halkla İlişkiler ile ortaklığımız bu yönde attığımız önemli bir adım. Bu güç birliği, her iki şirketin EMEA bölgesindeki müşterilerine entegre ve somut göstergelere dayanan iletişim hizmetleri verme konusunda sahip olduğu ortak anlayış temelinde yükseliyor” sözleriyle dile getirdi.
 
 

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.