Efes’ten ses getirecek kampanya

39 farklı markayı bünyesinde bulunduran Efes Bira Grubu’nun tek global markası Efes, tüm dünyada ses getirecek bir kampanya için hazırlıklara başladı.

18.04.2006 - 00:00 | MediaCat

39 farklı markayı bünyesinde bulunduran Efes Bira Grubu’nun tek global markası Efes, tüm dünyada ses getirecek bir kampanya için hazırlıklara başladı. İki versiyon olarak hazırlanan reklam filmi ödüllü İngiliz Yönetmen Steve Haim yönetti. Fantastik bir dünyada geçen reklam filmleri için dekor, İstanbul TEM stüdyolarının bahçesine özel olarak kurulan sete yerleştirildi. Nisan ayında önce Rusya’da yayıma girecek olan reklam filmi 5 ayda tamamlandı.

5 farklı ülkede üretilen ve 35’in üzerinde üretilen ülkede satılan Efes, konumlamasını marka danışmanlık firması Interbrand ile gözden geçirerek yenilemişti. Konumlandırmaya bağlı olarak açılan konkuru ise Türkiye’den davet edilen tek ajans olan ‘Lowe İstanbul’ kazanmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.