Efes’in yeni PR ajansı

Excel İletişim Danışmanlığı, Efes Pilsen’e iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı...

02.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Excel İletişim Danışmanlığı, Türkiye’de bira denince akla ilk gelen marka olan Efes Pilsen’e iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı

Sektörlerinde lider ulusal ve uluslararası saygın birçok "iş ortağına", marka değeri, kurumsal itibar konularında stratejik iletişim danışmanlığı, planlama ve uygulama hizmetleri veren Excel, Türkiye’nin lider bira firması olan  Efes’in iletişim danışmanı oldu. Excel, Efes’in kurumsal iletişiminin yanı sıra; Efes Pilsen, Efes Light, Efes Dark, Efes Dark Brown ve Efes Xtra ürünlerinin de iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Hill & Knowlton’ın Türkiye ortağı olan Excel, uzmanlık ve deneyimini, ürünleri dünya üzerinde 60’tan fazla ülkede tüketicilerle buluşan, bira pazarını ve kültürünü geliştirme yolunda pek çok ilke imza atan ve sahip olduğu sosyal sorumluluk anlayışı gereği sanata, kültüre, turizme, müziğe ve spora destek veren Efes ile paylaşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.