Efes Türkiye’nin yeni pazarlama direktörü

Efes Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevine Özlem Çitçi Atandı.

04.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Efes Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevine Özlem Çitçi Atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü yüksek onur listesinden mezun olan Özlem Çitçi, kariyer hayatına 1995 yılında Arthur Andersen’de Vergi ve Finansal Danışmanlık Uzman Yardımcısı olarak başladı. 1996-1998 yılları arası Fulbright ve TEV bursları ile Michigan Üniversitesinde Pazarlama ve Strateji masterı yaptı.

1998 – 2008 yılları arasında Danone Türkiye, Danone Amerika ve Kraft Amerika’da Marka Müdür Yardımcılığı, Kıdemli Marka Müdürlüğü ve Kuzey Amerika Pazarlama Direktörlüğü gibi görevler üstlenen Çitçi, 2008 yılında katıldığı Pernod Ricard şirketi bünyesinde önce New York daha sonra Stockholm’de Malibu markasının Global Kıdemli Marka müdürlüğü ve Global Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Özlem Çitçi, Efes Türkiye Pazarlama Direktörlüğü’ne atanmadan önce Pernod Ricard İsveç’te Absolut Orginal Global Pazarlama Direktörlüğü görevini sürdürüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.