Duygular marka tercihlerini nasıl etkiliyor?

Ipsos KMG'nin 26 Şubat Perşembe günü düzenleyeceği "Araştırma'da Yenilikler" konferansında...

10.02.2009 - 16:07 | MediaCat

Ipsos KMG’nin 26 Şubat Perşembe günü düzenleyeceği “Araştırma’da Yenilikler” konferansında Ipsos grubuna bağlı önemli birçok yönetici araştırma sektöründeki en son yenilikleri katılımcılarla paylaşacaklar. Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır’ın başkanlığında gerçekleşecek konferanstan elde edilecek gelir ise Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği’ne bağışlanıyor.

“Araştırma’da Yenilikler” konferansında, duyguların marka tercihlerini nasıl etkilediği ve nasıl ölçülebileceğinden alışveriş davranışları araştırmalarında hangi teknolojik araçlar hangi koşullarda daha iyi sonuç verdiğine ve pazara giriş kararlarında riski azaltan yeni araştırma tekniklerine kadar birçok önemli konu uzmanları tarafından masaya yatırılıyor.

Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır’ın yanı sıra konferansa: Ipsos Alışveriş ve Perakendecilik Dünya Başkanı Gill Aitchison, Global Ürün Geliştirme Merkezi Başkan Yardımcısı Jeff Jacobs, Ipsos Understanding UnLimited Eşbaşkanı ve Kurucu Ortağı Dennie Patton, Ipsos ASI Dünya Ürün Direktörü John Hallward ile Ipsos KMG Direktörleri Kıvanç Bilgeman ve Sidar Gedik de konuşmacı olarak katılıyor.

Konferans gelirlerini Sokak Çocukları Rehabilitasyon Derneği’ne bağışlayacak olan Ipsos KMG bu bağışla Kartal’daki Vakıfbank Umut Çocukları İlköğretim Okulu’nda “Araştırma Kütüphanesi” isimli bir bilgisayar ve dil laboratuarı kurulmasını hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.