Duygu Başara oyun alanını genişletiyor

Duygu Başara Dublaj ve Menajerlik Ajansı Londra ofisini açtı.

31.03.2017 - 08:20 | MediaCat

Duygu Basara oyun alanını genişletiyor

1992 doğumlu dublaj ve menajerlik ajansı Duygu Başara, Türkiye’de sürdürdüğü faaliyetlerini yurtdışına taşımak amacıyla Londra şubesini açtı.

Duygu Basara London Voice-Over & Acting Agency adıyla faaliyete geçirilen yeni şubenin kuruluş amacını “geçmiş 25 yıllık süre zarfında kazandığı deneyim ve marka değerini İngiltere’nin çok gelişmiş dublaj ve oyunculuk sektörüne aktararak orada da adından söz ettiren bir ajans olmak” olarak tanımlayan ajans, en büyük hedefinin uluslararası alanda da başarılarıyla ön plana çıkmak olduğunu belirtiyor.

Duygu Başara, 300’ü aşkın seslendirme sanatçısıyla reklam, belgesel, bilgisayar oyunları, animasyon ve sesli kitap gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Kadın, çocuk ve erkek oyuncularıyla televizyon, sinema ve reklam sektörlerine de hizmet veren ajansın oyuncuları arasında Taner Birsel (Kor, Bir Zamanlar Anadolu’da) ve Engin Günaydın (Yeraltı) gibi Türkiye’nin kıymetli ve ödüllü oyuncuları bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.