Durex’ten daimi gülümsemenin sırrı

Durex, sizi eğlence kulübüne katılmaya davet ediyor.

06.03.2018 - 17:02 | Gönül Hadımlı

Durex'ten daimi gülümsemenin sırrı

Cinsel tatminin, bireylerde stresi azalttığı kanıtlanmış bir gerçek. Öyle ki, aslında bu gerçeğin her gün trafikte, işte ya da okulda, kısacası hayatın her alanında fark edilebilmesi mümkün.

Sağanak yağmur altında sırılsıklam olmuşsunuz ve sığınma niyetiyle gözünüze kestirdiğiniz dükkâna ulaşmayı başardığınız anda, kapıda birden “kapalı” yazısı beliriveriyor. Siz de dükkân kapısına bir tebessüm bırakıp, oradan uzaklaşıyorsunuz. Ya da ofiste, sıradan bir günde olduğunuzu varsayalım. Günün ilk kahvesini yudumlamak üzereyken, iş arkadaşınızın omzu sırtınıza ufaktan dokunuveriyor ve kıyafetiniz mahvoluyor. Sonra siz yine gülümsüyorsunuz…

Kayganlaştırıcı jel ürünü için hazırlanan reklam filminde tüm bu örnekleri sunan Durex, bazı insanların yüzünde her zaman o küçük tebessümün fark edildiğini, sizi çılgına çeviren şeylerin onlar için “normal” olduğunu söylüyor. “Sanki sonsuz bir nirvanada yaşıyorlar” diyen marka, herkesin o huzurlu insanlar gibi olması durumunda dünyanın ne denli güzel bir yer olabileceğini düşünmenizi istiyor. “Join the ffffun club” sloganıyla Durex, herkesi mutluluğun nirvanasına davet ediyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Durex
  • Reklam Ajansı: Havas, Barcelona, İspanya
  • CCO: Jesus Lada
  • ECD: Rosa Martin
Kaynak: Adeevee

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.