MediaCat

Dünyayı dert etmeyen okumasın

Haziran ayında yayın hayatına başlayan So Good’dan dünya dostu mesaj.

Dünyayı dert etmeyen okumasın

Okurlarıyla üç ayda bir buluşan ve odağına gezegeni ve toplumları tehdit eden sorunları alan So Good dergisi, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek isteyenleri hedefleyen bir kampanya hazırladı.

Bir yandan toplumsal ve ekolojik sorunlara duyarlı olanları çağırırken diğer yandan dünyanın mevcut durumundan yana dertleri olmayanlara kendilerini okumamalarını salık veren derginin yeni kampanyasına imza atan reklam ajansı BETC, dergi ve onun misyonuna dair şu açıklamada bulunuyor:

“Yakın dönemde yaşananlar ışığında, bugün, gezegenin geleceğini çizeceğimiz bir dönüm noktasında olduğumuz gerçeği her zamankinden çok daha aşikâr. Vatandaşları olumlu ve süreğen bir değişime teşvik eden So Good, hiç şüphesiz, meseleyle doğrudan ilintili bir misyonu üstleniyor.”

Bağımsız basın grubu So Press ve kitlesel fonlama öncülerinden Ulule tarafından hazırlanan dergi 4 Haziran’da Fransa raflarındaki yerini aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.