Dünyanın ilk uluslararası sokak sanatı fuarı başlıyor

Urban Art Fair 22-24 Nisan'da Paris'te.

18.04.2016 - 17:40 | Arzu Nilay Kocasu

Urban Art Fair

Pek çoklarının Banksy’nin eserleriyle tanıştığı sokak sanatı, geleneksel sanat camiasındaki rüştünü ilk uluslararası sokak sanatı fuarıyla ispatlamaya hazırlanıyor. 22-24 Nisan 2016 tarihlerinde Paris, Le Carreau du Temple’da gerçekleşecek üç günlük sergi Banksy, Nick Walker ve The London Police gibi sanatçıların eserlerinin yanı sıra grafiti sanatçısı Torrick Ablack, İtalyan sanat avukatı Andrea Pizzi ve İsveçli sanat eleştirmeni & yazar Jacob Limvall gibi isimleri de ağırlayacak.

Sanat ajansı “Des mots et de arts” tarafından kent sanatının evrimini anlatan bir turun düzenleneceği ve kadın grafiti sanatçılarına adanmış “Girl Power” belgeselinin gösterileceği etkinlikle ilgili detaylı bilgiye ve bilet fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğin Banksy’nin eserlerinin Türkiye’de sergilenmesiyle birlikte alevlenen ve sokak sanatının satın alınabilir olmasının tabiatıyla zıtlığı çerçevesinde yükselen tartışmaları nasıl besleyeceğini beklerken, Urban Art Fair’de sergilenecek eserlerden bazıları merak edenler için aşağıda:

Mr. Brainwash, Banksy

34 Fine Art, Cape Town, Londra

Urban Art Fair

Kaynak: The Creators Project

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.