MediaCat

Dünyanın ilk “katalog insan”ıyla tanışın

IKEA’nın yeni kataloğunu tüm detaylarıyla ezberleyen Yanjaa Wintersoul, hafızasından şüphe edenlerin sorularını bekliyor.

Dünyanın ilk “katalog insan”ıyla tanışın

Pazarlama sektörünün hazırcevaplığıyla tanınan markalarından IKEA, meşhur kataloğunu her yıl eğlenceli bir kampanyayla paylaşıyor. Kataloğun 2018 yılı edisyonu için çıtayı biraz yükselten marka, bu kez sahneyi “dünyanın ilk katalog insanı” Yanjaa Wintersoul’a bıraktığı bir projeyle sevenlerinin karşısında.

Hafızasının sağlamlığını Dünya Hafıza Şampiyonası’nda aldığı iki birincilikle tescilleyen 23 yaşındaki Wintersoul’un 328 sayfalık katalogta bulunan 400’ü aşkın detayın her birini ezberlediği projede genç kadın, IKEA çalışanlarından gelen cevaplaması en imkânsız gözüken sorulara dahi müthiş bir kesinlikle cevap veriyor.

Yanjaa Wintersoul’un bu performansını yeterli bulmayanlar olabileceğini hesaba katan IKEA, tüm şüphecileri 6 Eylül’de IKEA Singapur’un Facebook hesabından Wintersoul’u katalogla ilgili teste tabi tutmaya davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.