Dünyanın en lezzetli ceketi

Cips dolu bir şişme cekete kim hayır diyebilir ki?

16.12.2021 - 14:07 | Simge Şenses

Lay’s ve Amsterdam merkezli kreatif ajans Fitzroy, Hollanda ve Belçika genelinde başlattıkları Iconic Restaurant Flavours (İkonik Restoran Lezzetleri) kampanyasının kazanan lezzetini kutlamak için Crispy Puffer Jacket’i (Çıtır Şişme Ceket) yarattı.

İkonik Restoran Lezzetleri kampanyası, Lay’s’in Nisan ayında Subway, KFC ve Pizza Hut işbirliğinde üç yeni lezzeti geçici olarak piyasaya sürmesiyle başladı. Lay’s x Subway Teriyaki, Lay’s x KFC Orijinal Tavuk Tarifi ve Lay’s x Pizza Hut Margherita arasından kazanan lezzetler, Lays ürün ailesinde kalıcı bir yer edinmeye hak kazandı.

Ceket, yarışmayı kaybeden iki lezzetin cips paketlerinin geridönüştürülmesiyle üretildi. Dolgu malzemesi olarak ise kazanan lezzetin açılmamış Lay’s paketleri kullanıldı: Hollanda’da Lay’s x Subway Teriyaki ve Belçika’da Lay’s x Pizza Hut Margherita.

Hollanda’da bir Subway ve Belçika’da bir Pizza Hut restoranında sergilenecek olan ceketleri denemekle ilgilenenler bunu Snapchat’e eklenen
artırılmış gerçeklik filtresiyle yapabilirler.

KÜNYE

  • Reklamveren: PepsiCo / Lay’s
  • Reklam Ajansı: Fitzroy
  • Prodüksiyon Şirketi: Article
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.