“Dünyanın En Güzel İşi” sosyal medyayı fethetti

P&G’nin dört kıtadan sporcu anneleri ile çektiği “Dünyanın En Güzel İşi” adlı kısa filmi, sosyal medyada en çok izlenenler arasına girdi

24.04.2012 - 00:00 | MediaCat

 Procter & Gamble 2012 Londra Olimpiyat Oyunları nezdinde yeni bir çığır açan “Teşekkürler Anne” kampanyası, 17 Nisan 2012’de “Dünyanın En Güzel İşi” adlı kısa filmin dijital mecralarda yayına girmesiyle başladı.

İlk etapta dijital mecralarda yayına giren “Dünyanın En Güzel İşi” adlı kısa film, 4 günde dünya genelinde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek, sosyal medyada en çok izlenenler arasına girdi. Twitter’da 3 saatten fazla Trend Topic kalan kampanya ile ilgili duygusal tweetler beğeni kazanırken, Facebook kullanıcıları da videoyu paylaşarak, kampanyaya destek verdi. Kısa film, 1 Mayıs’tan itibaren Türkiye dâhil tüm dünyada televizyonlarda dönmeye başlayacak.

P&G, Teşekkürler Anne kampanyasından gelecek 5 milyon dolarlık fonu gençlik sporlarına aktaracak. P&G, Teşekkürler Anne kampanyasına katılımı kolaylaştırmak için bir de “Teşekkürler Anne uygulaması” hazırladı. İsteyen herkes annesine teşekkür etmek için kendi hazırladıkları videoları, fotoğrafları ya da yazıları bu uygulamaya yükleyebilir. Mesajlarını ya da videolarını paylaşan kullanıcılar, arkadaşlarını da bu uygulamaya yönlendirerek dünyanın tüm annelerine teşekkür edilmesine öncülük edebilir.
 
Kendi "Teşekkürler Anne" mesajınızı paylaşmak için http://www.facebook.com/#!/pgturkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.