Dragon festivali

Türkiye'de 2008'den beri düzenlenen Dragon Festivali, kurumlar arası gerçekleştirilen bir spor etkinliğidir. Bu sene İstanbul festival İstanbul'un yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa ve Adana'da düzenlenecek

08.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de 2008’den beri düzenlenen Dragon Festivali, kurumlar arası gerçekleştirilen bir spor etkinliğidir. Bu sene festival İstanbul’un yanı sıra  Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da düzenlenecek.

Festival, katılım talebinde bulunan tüm firmalar, sosyal gruplar ve sivil toplum kuruluşlarına açık. Bugüne kadar Abdi İbrahim İlaç, Coca Cola İçecek, Banvit, Garanti, Turkcell, Karel, DHL gibi Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarından 500’den fazla takım festivale katılım gösterdi.

Katılım için yedeklerle birlikte toplam 22 kişilik ekibinizi oluşturup organizasyon merkez ofisine başvurmanız yeterli.

Katılımcı firmalar için çalışanların takım halinde, yöneticiler ve diğer çalışanlarla bir arada yarışmaları, ofis çalışanlarının ofis dışında bir araya gelip eğlenceli zaman geçirmeleri açısından önemli olan Dragon Festivali, aynı zamanda firmaların kendilerine sağlanan alanlar sayesinde isimlerini gösterebilecekleri, potansiyel hedef kitlelerine ulaşabilecekleri ve istedikleri takdirde promosyonel ürün ve broşür dağıtımı yapabilecekleri, sponsorluk çalışmaları gerçekleştirebilecekleri ya da sosyal sorumluluk projelerini kamuoyuna sunabilecekleri bir pazarlama etkinliği özelliği de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.