DPİD’in yönetim kurulu belirlendi!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri derneğe üye ajansların oy birliği ile 6 Aralık Salı günü Pera Müzesi’nde düzenlenen Genel Kurul Toplantısında seçildi.

08.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin yeni yönetim kurulu üyeleri derneğe üye ajansların oy birliği ile 6 Aralık Salı günü Pera Müzesi’nde düzenlenen genel kurul toplantısında seçildi.

2011-Kasım 2013 döneminde yeni yönetim kurulunda başkanlık görevini, Tribal Sahada Pazarlama yönetim kurulu başkanı Emine Pura sürdürecek.

Etkinlik Yönetimi Ajansı DSM’nin yönetici ortağı Alper Sesli derneğin As Başkanı seçilirken,  Napolyon.com’un genel Müdürü Ali İlhan Tireli’de yeni dönemde Sayman ünvanı ile görev yapacak.

İki senedir derneğin başkanlık görevini yürüten Mapp Ajans Başkanı Murat Karamanoğlu , Wicasa Group ajans başkanı Aslı Şarman,  Saga Event Ajans Başkanı Derya Sezar ve Project House ajans başkanı Sinan Günal ise derneğin yeni dönem yönetim kurulu üyeleri olarak belirlendi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.