MediaCat

DPİD’e yeni bir üye

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişen doğrudan pazarlama sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan DPİD’in yeni üyesi…

DPİD’e yeni bir üye

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişen doğrudan pazarlama sektörünün tek sivil toplum kuruluşu olan DPİD’in yeni üyesi Bireysel Tanıtım oldu.

2005 yılında sektöre vizyon kazandırmak, büyümesini sağlamak, hizmet sağlayan ve hizmeti alanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmek amacıyla kurulan DPİD’e (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) bir üye daha katıldı. DPİD üye sayısı, doğrudan pazarlama sektöründe müşterilerine en etkin merchandising hizmetini sunmayı hedefleyen Bireysel Tanıtım’ın da katılımıyla 41’e ulaşmış oldu.

Bireysel Tanıtım AŞ: Türkiye geneline yayılmış geniş, dinamik ve uzman market aktivite ekibi ve farklı kurumsal şirketlerde deneyim kazanmış profesyonel yönetici kadrosuna sahip Bireysel A.Ş. 2006 yılında kuruldu. Ülker, Halk, Cola Turka, Komili, Rozi, Piyale, Luna, Kerevitaş, gibi ülkenin köklü marka ve firmalarına 1.600’ü aşan çalışanı ile hizmet veren Bireysel Tanıtım, Türkiye’deki merchandising yapılanmasının kilometre taşlarından biri oldu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.