MediaCat

DPİD yeni yönetim kurulunu seçti

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği 9. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri belli oldu.

DPİD yeni yönetim kurulunu seçti

Bu sene 16’ncı yaşını kutlayan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), dokuzuncu dönemin yönetim ve denetim kurulu üyelerini belirlemek için 12 Temmuz’da Taksim Divan Otel’de bir araya geldi. Divan başkanlığını Mapp Genel Müdürü Murat Karamanoğlu’nun üstlendiği genel kurul toplantısında bir önceki döneme dair dernek faaliyetleri paylaşılarak yeni dönemde görev alacak dernek organları seçildi.

Toplantıda alınan karara göre; Temmuz 2021 – Mart 2023 döneminde DPİD Yönetim Kurulu Başkanlığını Bluechip Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler sürdürecek. Kayra Grup Ajans Başkanı Zuhal Gezer Demirci, CEO Event Genel Müdürü K. Yaşar Şeki ve STANDBY CREATIVE GROUP  Yönetici Yaratıcı Direktörü Burak Kılavuz başkan yardımcısı; Kırmızı Fikirler Ajans Başkanı Bülent Garip ise sayman olarak görev alacaklar.

Geçmiş dönem tecrübelerinin yeni döneme aktarılmasını sağlamak için çalışan DPİD Danışma Kurulu, Tribal Ajans Başkanı Emine Pura başkanlığında Mapp Genel Müdürü Murat Karamanoğlu, dsm group Yönetim Kurulu Başkanı Alper Sesli ve DS Entegre Ajans Başkanı Serhat Demirel’den oluşuyor.

Yönetim ve Denetleme Kurulu yedek üyelerinin de asil üyelerle birlikte aktif olarak faaliyet gösterdiği DPİD’de yeni dönemin yönetim ve denetleme kurulu yedek üyeleri olarak seçilen isimler ise şöyle:

DPİD Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Hedef Direct Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Ertürk, elli5 event Ajans Başkanı Fatih Türe, Ekom Group Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özalp, Mystaff Kurucu Ortağı Emrah Türköz ve LuckyEye CEO’su Tolga Artan.

Denetleme kurulu başkanlığı görevini dsm group Yönetici Ortağı İlker Akar üstlenirken, Taktx Ajans Başkanı Emre Çoroğlu ve Tanı Müşteri Çözümleri & Veri Analitiği Direktörü Cem Alpay denetleme kurulu asil üyesi olarak görev yapacaklar.

DPİD Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Lobby Marketing Group Ajans Başkanı Nilüfer Gürtekin Yalçınkaya, ResponseDM Ajans Başkanı Taşkın Aslan, CRM Retail Genel Müdürü Hüseyin Şentürk.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.