Dört çocuk bir yetişkin

Haribo'nun “Kids Voices” kampanyası, yola "az şekerli" devam ediyor.

11.04.2018 - 17:46 | Nazlı Selin Özkan

Dört çocuk bir yetişkin

Birleşik Krallık, ülke çapında obezite oranlarını azaltmak için geçtiğimiz hafta şekere yeni bir vergi getirmişti. Şeker oranı yüksek ürünler satan markalar ise vergiye yanıt olarak şeker oranları azaltılma yoluna gitmiş; yeni ürünlerini piyasaya sokup, bunları tanıtan reklamlar yayınlamıştı.

Bu yeni “sağlık” furyasına katılan markalar arasında yer alan Haribo, bir süredir devam eden “Kids Voices” kampanyasının yeni reklam filminde yüzde 30 daha az şekerli yeni ürünü Fruitilicious’ı tanıtıyor. Quiet Storm imzalı film, çocuk sesiyle konuşan bir grup yetişkinin asansörde yeni Fruitilicious’ı tartışmasıyla başlıyor. Filmin devamında kalın bir yetişkin sesiyle bir çocuk, konuşmayı bölerek, Fruitilicious’ın azaltılmış şeker oranını yetişkinlere hatırlatıyor.

“Yeni filmimiz, insanların genelde nadiren etkileşmeyi seçtiği ve en sıradan alanlardan biri olan asansörde geçiyor” diyor Quiet Storm’un direktörü Tanya Faulkner. “Böylelikle, Haribo Fruitilicious’ın nasıl ‘içinizdeki çocuğu ortaya çıkardığını’ gösteriyoruz. Haribo Fruitilicious’ı yedikten sonra her karakter mutlu ve eğlenceli yanını ortaya çıkarıyor.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Haribo
  • Reklam Ajansı: Quiet Storm
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.