MediaCat

Doğuş Grubu’ndan yeni bir yatırım

Bonus Card desteği ile kurulan Doğuş Grubu’nun yeni yatırımı Bonubon.com kampanyayı sadece fiyatla değil, hayatın içindeki tüm keyiflerin en iyilerini bularak tüketicilere sunuyor.

Doğuş Grubu’ndan yeni bir yatırım

Doğuş Yeni İnternet bünyesinde hizmet vermeye başlayan "bonubon.com" eğlenceden eğitime, alışverişten tatile deneyimler sunan yeni bir site.

Tecrübe pazarlaması konseptiyle pazara yeni bir açılım getiren Bonubon aynı zamanda markalara  tanıtım için  kolay ve dinamik bir kanal olma görevini de görecek.

bonubon.com’un sunduğu farklılıkların başında kupon iade özelliği geliyor. Bonubon’dan aldığınız ve vazgeçtiğiniz ya da kullanamadığınız kampanyalar yanmıyor. Bonubon’da her üye için oluşturulan bir kumbara bulunuyor. Kullanılmayan ya da iptal edilen kuponların  ücretleri başka bir kampanyada kullanılmak üzere bu kumbaralara aktarılıyor.

Sunduğu tüm deneyim fırsatlarını gelişmiş algoritmaları sayesinde mekan kapasitesi ve ürün stoklarına göre yapan böylece hem tüketici hem de satış noktası memnuniyetini sağlayan bonubon.com’un sunduğu bir diğer yenilik: Kupon – kredi kartı entegrasyonu. Türkiye’de bir ilk olan bu özellikle satın alınan kampanyalar, herhangi bir Garanti Bankası kartına veya kolaylıkla oluşturulabilen  Bonumara’ya tanımlanıyor ve kullanım sonrasında Garanti POS’undan kampanya otomatik olarak düşüyor.

Üyelik sırasında  doldurulan kısa bir bilgi formu ile ilgi alanlarınızı tespit eden Bonubon, yaşadığınız şehir ve bölgedeki size uygun kampanyaları size özel seçerek bilgilendirme yapacak. Böylece her gün birikmiş e-posta yığınından sizi kurtarmış olacak.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.