Doğrudan pazarlamanın ‘en’leri yarışa başlıyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), doğrudan pazarlama sektörünün “en”lerini belirlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 21 kategoride 76 ajansın yarıştığı, bu yıl beşincisi düzenlenecek Doğrudan Pazarlama Ödülleri başvuruları 27 Ağustos’tan itibaren kabul edilecek.

08.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), sektörüne vizyon kazandıran farklı ve başarılı çalışmaları ödüllendirmeye devam ediyor.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne 1 Ocak 2011-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında uygulanmış işler katılabiliyor. 7 Eylül tarihine kadar başvuruda bulunan şirketlerse indirimli başvuru fiyatı avantajından yararlanabiliyor.

Geçtiğimiz yıl 21 kategoride 76 ajansın yarıştığı, düzenlendiği ilk yıldan itibaren katılımın iki kat arttığı Doğrudan Pazarlama Ödülleri, bu yıl beşinci kez düzenleniyor. Doğrudan Pazarlama Ödülleri, İnteraktif Pazarlama, Veritabanına Dayalı Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Etkinlik Pazarlaması ana kategorilerinde 4 disiplin altında toplam 20 başlıkta dağıtılacak olan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerini kapsıyor.
Ödül verilecek alt kategoriler arasında bu yıl, geçtiğimiz yıllarda yer alan kategorilere ek olarak En İyi Mobil/Akıllı Cihaz Uygulaması, Entegre Online Medya Kampanyası, Entegre İnteraktif Pazarlama Kampanyası, Viral Pazarlama Faaliyetleri, Spor Pazarlaması Aktiviteleri kategorileri de yer alıyor. Ödül töreninde bu ödüllerin yanı sıra, EP-En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ve CM-En Cesur Müşteri özel ödül kategorisinde de birincilik ödülleri verilecek.

Doğrudan pazarlama sektörünün heyecanla takip ettiği süreç, 7 Kasım’da düzenlenecek final jüri toplantısının ardından 13 Kasım 2012 tarihinde Ülker Arena’da gerçekleşecek ödül töreniyle son bulacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.