MediaCat

Doğrudan Pazarlama Ödülleri başvuruları bekliyor

12’ncisi gerçekleşen organizasyonun bu yılki konsepti “Ödül Kafası”.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri başvuruları bekliyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri (DPİD) organizasyonunda, bu yıl 12’nci kez sektörle buluşacak DPİD Ödülleri’nde başvuru süreci devam ediyor. İnteraktif ve Veriye Dayalı Pazarlama ana kategorilerindeki yeni başlıklarla zenginleşen ödüllere başvurular dpodulleri.org adresinden yapılabiliyor. 1 Şubat’tan bu yana başvuruya açık olan organizasyonun son başvuru tarihi ise 24 Şubat 2020.

“Ödül Kafası” konseptiyle hayata geçirilecek etkinlikte bu yıl en dikkat çeken yeniliklerin başında yarışmaya artık markaların da başvurabilmesi yer alıyor.

Uzmanlık alanına göre üç ayrı jüri

Ticari etkinliği yüksek olan, ölçülebilir, sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini seçerek ödüllendiren DPİD Ödülleri’nde bu yılın kazananları 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek üç ayrı jüri toplantısının ardından belli olacak. Jüri üyeleri, başvuruları ilgili uzmanlık alanlarına göre ayrılan Etkinlik Pazarlaması Jürisi, Satış Noktası ve Sahada Pazarlama Jürisi, Veriye Dayalı Pazarlama & İnteraktif Pazarlama Jürilerinde değerlendirecek.

Üniversiteler söz sahibi

Yarışmanın bir başka farklı uygulaması Genç Jüri sürecine ilişkin. Bu yıl itibarıyla ön değerlendirme aşamasında 30 yaşın altında dernek üyesi ajans çalışanlarından oluşan Genç Jüri yerine üniversite öğrencileri yarışma ana jürisinin yanında yerini alacak. Bu sayede DPİD Ödülleri’nin belirlenmesinde gençlerin de söz sahibi olması mümkün hale gelecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.