Doğrudan pazarlama eğitimleri başlıyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) ikinci dönem eğitimleri başlıyor. Doğrudan pazarlama sektörünün hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla kurulan DPİD’in ikinci dönem eğitimleri 7 Kasım 2006 tarihinde başlayacak.

20.10.2006 - 00:00 | MediaCat

Doğrudan pazarlama sektörünün hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla kurulan DPİD’in ikinci dönem eğitimleri 7 Kasım 2006 tarihinde başlayacak.
Sektörün önde gelen temsilcilerinin ve dernek üyesi firma yöneticilerinin vereceği eğitimlerde; küçük bütçelerle etkili sonuçlar elde etmek için atölye çalışmaları, doğrudan pazarlama, sahada pazarlama, veri tabanı oluşturulması ve yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, interaktif pazarlama gibi önemli konular yer alacak.
Ürün/marka yöneticileri, müşteri ilişkileri yöneticileri, pazarlama/ticari pazarlama hizmeti uzmanları, stratejik pazarlamacılar, doğrudan pazarlama şirketlerinde çalışan proje yöneticilerini hedefleyen eğitimlere kişi başı katılım ücreti 150 YTL. Dört veya daha fazla kişinin katılımında %10 indirim uygulanıyor. Dernek üyelerine ise ayrıca %10 indirim yapılmakta.

7 Kasım 2006 – 16 Aralık 2006 tarihleri arasında dernek merkezinde gerçekleşecek ve her eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek olan eğitim programlarına kayıt yaptırmak için www.dpid.org.tr adresindeki form doldurulabilir.