Doğrudan pazarlama eğitimleri başlıyor

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) ikinci dönem eğitimleri başlıyor. Doğrudan pazarlama sektörünün hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla kurulan DPİD’in ikinci dönem eğitimleri 7 Kasım 2006 tarihinde başlayacak.

20.10.2006 - 00:00 | MediaCat

Doğrudan pazarlama sektörünün hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla kurulan DPİD’in ikinci dönem eğitimleri 7 Kasım 2006 tarihinde başlayacak.
Sektörün önde gelen temsilcilerinin ve dernek üyesi firma yöneticilerinin vereceği eğitimlerde; küçük bütçelerle etkili sonuçlar elde etmek için atölye çalışmaları, doğrudan pazarlama, sahada pazarlama, veri tabanı oluşturulması ve yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, interaktif pazarlama gibi önemli konular yer alacak.
Ürün/marka yöneticileri, müşteri ilişkileri yöneticileri, pazarlama/ticari pazarlama hizmeti uzmanları, stratejik pazarlamacılar, doğrudan pazarlama şirketlerinde çalışan proje yöneticilerini hedefleyen eğitimlere kişi başı katılım ücreti 150 YTL. Dört veya daha fazla kişinin katılımında %10 indirim uygulanıyor. Dernek üyelerine ise ayrıca %10 indirim yapılmakta.

7 Kasım 2006 – 16 Aralık 2006 tarihleri arasında dernek merkezinde gerçekleşecek ve her eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek olan eğitim programlarına kayıt yaptırmak için www.dpid.org.tr adresindeki form doldurulabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.