MediaCat

Doğaya farklı bir bakış

National Geographic ve Hyundai’den artırılmış gerçekliği doğayla buluşturan işbirliği.

Doğaya farklı bir bakış

Hyundai, ABD’de Ulusal Parklar Haftası’nda National Geographic işbirliğinde hayata geçirdiği Outside Academy ile herkesi Zion, Yosemite ve Great Smoky Mountains ulusal parklarında sürükleyici bir keşfe davet ediyor. Artırılmış gerçeklik animasyonları, metin ve seslerle desteklenen 360 derece turların yanı sıra etkileşimli noktalar üzerinden bölgelerin tarihi, bitki örtüsü, kuş türleri gibi konularda bilgilendirici makalelere de erişim sunan Outside Academy, Hyundai’nin elektrikli ve hibrit araçlarına dair entegre bilgilere de yer vererek, kişileri kendi yolculuklarını yaratmaya teşvik ediyor.

Disney Reklam Satış Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrew Messina, işbirliğini şu sözlerle anlatıyor: “Teknolojiyi yaratıcılıkla harmanlayarak, izleyicilere en hayranlık uyandırıcı ulusal parkları keşfetmenin sürükleyici yollarını sunuyor, Hyundai’nin araçlarını ise deneyime sorunsuz bir şekilde entegre ediyoruz. Hyundai ile ilişkimizi derinleştirmekten, tüketicilerin ilgisini çekecek yenilikçi çözümler sunmaya devam etmekten gurur duyuyoruz.”

Hyundai Motor America CMO’su Angela Zepeda ise Outside Academy’nin eğitici yönüne parmak basıyor: “Geçtiğimiz yıl milyonlarca öğrencinin eğitimi kesintiye uğradı. Bu farkındalıkla artırılmış gerçekliği kullanarak Amerika’nın en ünlü üç ulusal parkından bilim, coğrafya ve tarih dersleri oluşturmak için National Geographic ile birlikte harekete geçtik. Teknolojiye ve sürdürülebilir mobiliteye olan tutkumuz, bu işbirliğini maceraya hazır elektrikli araçlarımızdan Santa Fe HEV, Tucson PHEV ve Ioniq 5’i dahil etmek için harika bir fırsata dönüştürdü. Bu vesileyle tamamen elektrikli bir geleceğe doğru yolculuğumuzu nasıl geliştirdiğimizi göstermekten dolayı mutluyuz.”

National Geographic CreativeWorks, reklam ajansı Innocean ABD ve medya ajansı Canvas işbirliğinde hayata geçirilen Outside Academy’i buradan ya da National Geographic Instagram hesabındaki sabitlenmiş hikâyeler içerisindeki yönlendirmeler üzerinden deneyimleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.