Doğan Holding’e yeni CEO

Holdingde icra kurulu başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

12.12.2018 - 15:21 | MediaCat

Doğan Holding'e yeni CEO

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğan Faralyalı, Çağlar Göğüş’ün Doğan Holding İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak atandığını açıkladı. Göğüş, yeni görevine 15 Ocak 2019 tarihi itibarıyla başlayacak.

Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmasının ardından Florida Üniversitesi’nde MBA yapan Çağlar Göğüş, kariyerine 1996 yılında Coopers & Lybrand’da (şimdiki adıyla PwC) kıdemli analist olarak adım attı. Arthur Andersen ve AT Kearney’de analist ve danışmanlık görevleri sonrasında 2000 yılında Peppers&Rogers Grubu’na katılan Göğüş, daha sonra Peppers&Rogers şirketinin ortağı oldu ve şirketin satışının ardından tüm bölgelerden sorumlu genel müdürü olarak görev aldı.  Doğan Grubu’na 2015 yılında Hürriyet Gazetecilik Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Göğüş, bu görevi bir yıl yürütmesinin ardından Hürriyet Gazetecilik İcra Kurulu Başkanlığı görevini iki yıldan fazla bir süre üstlendi.

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğan Faralyalı konuyla ilgili olarak, “Çağlar Göğüş’ün farklı coğrafyalardaki ve farklı sektörlerdeki stratejik büyüme ve dönüşüm konularındaki deneyimi, etkili strateji ve liderlik anlayışıyla Doğan Holding’in daha da gelişimine katkı sağlayacağına ve grubumuzda kendisiyle birlikte çok önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.