MediaCat

DISCOP yarın başlıyor!

Etkinliğe Ceylan Intercontinental Hotel ev sahipliği yapacak.

DISCOP yarın başlıyor!

Bu yıl 3’üncü kez düzenlenecek olan DISCOP West Asia Konferansı, 70 ülke, 450’den fazla firma ve 750’nin üzerinde delegenin katılımı ile gerçekleştirilecek. Odak noktası Batı Asya’da dijital içerik üretimi olan konferans Avrasya, Orta Asya, Kuzey Afrika ve diğer ortak kültürel geçmişleri barındıran yöresel ortaklıkları teşvik eden son gelişmeleri ön plana çıkaracak.

Sponsorları arasında MediaCat’in de yer aldığı konferans serisinde moderatörlüğünü İngiliz gazeteci yazar Bob Jenkins’in üstleneceği ‘New Business Models for Television’ isimli bir panel gerçekleştirilecek. MediaCat işbirliği ile gerçekleştirilen panele katılacak isimler arasında Habertürk Genel Müdürü Semih Kaya, Habertürk Sosyal Medya Direktörü/Internet Yönetmeni Esra Yalçınalp Fox International Channels Güneydoğu Avrupa ve Avrasya Kıdemli Başkan Yardımcısı Adam Theiler’ın yanı sıra Publicis Hepta Gürcistan CEO Irina Sak, ZenithOptiMedia Gürcistan Medya Direktörü Anna Chebotareva ve Turkuvaz Reklam Satış Pazarlama Genel Müdürü Erdal Kale gibi isimler yer alıyor.

Haluk Kasarcı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.