Dikkat dağınıklığınız faciaya neden olabilir

Setapp ve Droga5 dikkat dağınıklığının neden olabileceği dramatik sonuçlara üç ibretlik hikâyeyle dikkat çekiyor.

19.08.2020 - 12:37 | Arzu Nilay Kocasu

Gerek mesleki gerek gündelik yaşantımızda her birimiz birden çok işin sorumluluğunu yükleniyor ve sonuçları yalnızca bizi değil birlikte yaşadığımız ve çalıştığımız insanları etkileyecek bir görevler silsilesinin ortasında elimizdeki işlerin hakkını layıkıyla vermeye çalışıyoruz. Öte yandan, modern hayata içkin çok sayıda uyaranın odaklanmayı çoğu zaman imkânsız kılarak sorumlulukların yerine getirilmesinin önüne geçtiği de bir gerçek.

Abonelik sistemiyle çalışan ve Mac, iPhone ve iPad kullanıcılarının yaratıcılık ve üretkenliklerini artırarak iş takibi yapmalarını kolaylaştıracak 190’ı aşkın yazılıma erişmelerini sağlayan Ukrayna menşeli Setapp, hayatına düzen ve disiplin getirmek isteyenlere seslenen yeni kampanyasını yayınladı.

Yüklenilen sorumlulukların ufak dikkat dağınıkları yüzünden tamamlanılamamasının neden olabileceği dramatik sonuçların üç abartılı ve bir o kadar eğlenceli vaka aracılığıyla anlatıldığı reklam kampanyası Droga5 Londra imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Setapp
  • Reklam Ajansı: Droga5 Londra
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.