MediaCat

Dijital Topuklar ikinci kez düzenlendi

Etkinlik, sektör profesyonelleri 1 Kasım’da buluşturdu.

Dijital Topuklar ikinci kez düzenlendi

Dijital dünyanın aktif kullanıcıları kadınlar, kadın zirvesi Dijital Topuklar için 1 Kasım’da ikinci kez bir araya gelerek sektör profesyonelleri tarafından paylaşılan içeriklerle dopdolu bir gün geçirdiler.

Dijital dünyayı kullanan, üreten ve yön veren kadınların yanı sıra dünyada nelerin olup bittiğini merak eden erkekleri buluşturan ve Türk Ekonomi Bankası’nın partnerliğinde gerçekleştirilen Dijital Topuklar’da Ayşe Arman, Ali Koç ve Özlem Gürses gibi isimler, oturumlara moderatör olarak yön verdi.

Bu seneki teması #beniseviyorum olarak belirlenen etkinlikte Hande Birsay (hihieved), Rümeysa Çamdereli, Erdil Yaşaroğlu, İclal Aydın, Aslı Kızmaz, Gökhan Ahi ve Sanem Oktar gibi isimler, dijital medyada paylaşılanların sorumluluğunu üstlenmek, girişimci dijital kadınların yol haritalarını oluştururken dikkat edilmesi gerekenler, Z kuşağına hitap etmenin incelikleri, dijital iletişimde toplumsal cinsiyet eşit(siz)liği gibi konular üzerinde durdu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.