‘Digital HR’ 14 Eylül’de

Vodafone ana sponsorluğunda yapılacak olan 'Digital HR' Dijital İK Konferansı 14 Eylül'de The Seed'de gerçekleştirilecek. Konferans gelişmekte olan yeni disiplin ve bakış açılarına iş dünyasının nasıl uyum sağlayabileceği konusunda bakış açıları sunmayı hedefliyor.

01.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Vodafone ana sponsorluğunda yapılacak olan ‘Digital HR’ Dijital İK Konferansı 14 Eylül’de The Seed’de gerçekleştirilecek.

‘Digital HR’ Dijital İK Konferansı insan kaynakları sektörünün dijital çağa ayak uydurma sürecini mercek altına alacak.

Akademisyenler, konusunda uzman profesyoneller, öğrenciler ve iş başvurusunda bulunan yetenekler deneyim ve vizyonlarını katılımcılarla paylaşacak. Konferansın konuşmacıları arasında Vodafone, Microsoft, Coca-Cola, P&G, Hürriyet İK, Yenibiris.com, Doğanonline, TAV, TEB, Bilim İlaç, Acıbadem gibi yerli ve global markaların insan kaynakları yöneticileri, şirketlerin vizyonunu belirleyecek olan tepe yöneticiler, KOBİ’lerin tepe yönetimleri, yetenek geliştirme konusunda çalışan profesyoneller var.

Konferans hakkında daha fazla bilgi almak ve katılımcı olmak için www.dijitalik2012.com adresi ziyaret edilebilir.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.