Digiboard, CeBIT Bilişim Eurasia’ya 3. boyutu getiriyor

Digiboard, yeni teknolojileri müşterilerine sunmaya devam ediyor. Digiboard 6-10 Ekim tarihleri arasında...

04.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Hayatımızın kaçınılmaz dinamiği olan “değişim”in, Dijital Görsel İletişim (Digital Signage) alanındaki en vizyoner uygulamacısı olan Digiboard, yeni teknolojileri müşterilerine sunmaya devam ediyor.  Digiboard 6-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek CeBIT Bilişim Eurasia’da gözlüksüz izlenebilen 3 boyutlu ekranları ziyaretçiler ile buluşturuyor.

Bu özel ekranlar, içeriğe derinlik kazandırarak mesajın etkisini kat kat yükseltirken (normal ekranlara göre 20 kat daha fazla), izleyicinin izleme süresini de artırıyor (2D içerik 3 saniye, 3D içerik 3 dakika).  Eylül ayından itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali pasaport kontrol sonrası alışveriş sokağının 2 farklı noktasında her biri 2 dikey (55”) ve 1 yatay (65”) ekrandan oluşmuş modül ile yayına başlayan Digiboard 3D ekran içerikleri, izleyenleri büyülüyor.  

Digiboard Pazarlama ve Marka İletişim Direktörü Demet Artuç, çok dikkat çekici 3D ekranlarda stratejik olarak belirli sayıda reklam verene yer verebileceklerini ancak gelecek talepler doğrultusunda mecra nokta sayısını artırmayı planlarına aldıklarını belirtti.

Günlük hayatta havalimanlarından alışveriş merkezlerine, hastane zincirlerinden üniversite kampuslarına ve eğlence mekanlarına pek çok noktada tüketicilerin karşısına çıkan Digiboard Dijital Görsel İletişim networklerinin, TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde, İş Dünyası Salon 3 – C3’de yer alacak Digiboard tarafından farklı uygulama ve dikkat çekici içerikleri ile tanıtılacağına değinen Artuç; Türkiye’deki büyük reklam verenlerinin büyük çoğunluğunun müşterileri olduğunu ve Dijital Görsel İletişim Sistemleri yatırımlarının yaygınlaşması ile bu mecranın kaliteli, teknolojik, dinamik ve ödenenin karşılığını fazlası ile veren bir platform olduğu algısının tüm reklam verenler tarafından benimseneceğine emin olduklarını vurguladı.

“Nihai tüketiciye zengin bir medya deneyimi yaşatırken, reklamveren için hayatın içine açılan bir pencere yaratma” felsefesine olan inançları ve alanında uzman kadroları ile her zaman müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yeni, teknolojik ve dijital çözümler üreterek markaların fark yaratmalarını sağladıklarını aktaran Artuç, CeBIT Bilişim Eurasia’da Dijital Görsel İletişim sektörüne ilgi gösteren herkesi stantlarında ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.