MediaCat

Digital Age Konferansı

MediaCat tarihinin ilk Digital Age Konferansı 11 Kasım 2007’de gerçekleştirildi.

Digital Age Konferansı

MediaCat tarihinin ilk Digital Age Konferansı 11 Kasım 2007’de gerçekleştirildi. Konferansa AKQA’nın New York kurucusu ve kreatif direktörü Lars Bastholm ve Open Intelligence ajansının kurucusu, Campaign yazarı Russell Davies  gibi isimler konuşmacı olarak katıldı.

Konferansın ikincisi 360° Dijital Marketing temasıyla 21 Kasım 2008’de düzenlendi. Isobar CEO’su Nigel Morris ve Poke London Ajans Başkanı Lain Tait gibi isimleri ağırlayan konferans isminden söz ettirdi.

Digital Age Konferansı 2009 için büyük teknoloji şirketlerinin, popüler internet markalarının ve dijital/interaktif ajansların yöneticilerinin katıldığı platform toplantıları düzenledik. Konferansta Wildfire Company başkanı Ivan Palmer, Naked ajans ortağı Ivan Pallard, Gemius Başkan Yardımcısı Filip Pieczynski ve Crispin Porter+Bogusky Europe Yaratıcı Grup Başkan Kurucusu Gustav Martner konuşmacı olarak yer aldı.

Digital Age Konferansı’nın dördüncüsü 7 Ekim 2010 tarihinde İstanbul Four Seasons Bosphorus Hotel’de yaklaşık 600 katılımcıyla gerçekleşti. Dijital pazarlama alanında dünyaca tanınmış uzmanlardan ünlü pazarlama stratejisti Al Ries, Ogilvy Dijital Pazarlama Başkanı Patou Nuytemans ve Socialnomics’in yazar yaratıcısı Erik Qualman “dijital etki”yi tartıştı.

2011’de Digital Age Konferansı rekor katılım sayısıyla 1200’e ulaştı. 13 Ekim 2011 tarihinde gerçekleştirilen konferansın konuşmacılarından Arianna Huffington (Huffington Post kurucusu ve genel yayın yönetmeni) gönülsüz şeffaflık çağından ve internetteki gelişmelerinden bahsetti. Stacy Consulting sahibi ve sosyal medya stratejisti Richard Stacy ise sosyal medyada nasıl daha az bütçeyle daha çok iş yapılabileceğini anlattı.

Digital Age Konferansı 2012’nin ilk konuşmacısı; Forbes.com tarafından dünyanın en önemli 10 sosyal medya uzmanından biri olarak gösterilen “Unmarketing” kavramının yaratıcısı ve UnMarketing isimli bestseller kitabın yazarı Scott Stratten.

Digital Age Konferansı 2012’nin bir diğer konuşmacısı ise sanal alemde medya dizaynı konusunda araştırmalar ve yaratıcı çalışmalar yapan Beth Coleman. MIT’de “Writing and Humanistic Studies and Comparative Media Studies” bölümünde Yeni Medya Yazarlığı dalında yardımcı doçentlik yapan Coleman, son kitabı Hello Avatar: From Virtual Worlds to X-Reality’de “sanal tasarım” ve “sosyal ağ kimlikleri” konularını incelemiştir.

Konferansın bir diğer konuşmacısı da; dijital pazarlama alanındaki çalışmaları üniversite yıllarında University of Richmond’da bir exchange programında çalıştığı girişimcilik projesiyle başlayan, Coca-Cola Avrasya ve Afrika Grup İnteraktif Pazarlama Müdürü Mariano Bosaz.

Bu yıl da birbirinden iddialı konuşmacıları yine katılımcılarıyla buluşturacak Digital Age Konferansı 2012’nin konuşmacıları belli oldukça sizlerle paylaşacağız.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.