Diesel’den ev hediyeli tişörtler

Tabii 449 bin dolardan başlayan fiyatlarla...

04.12.2019 - 13:22 | Sencer Uçar

Diesel'den ev hediyeli tişörtler

Geçtiğimiz yıl gayrimenkul şirketi Bel-Invest ile işbirliği yaparak markalı konut işine giren ve Miami’de kendi markasını taşıyan konutlar inşa edileceğini duyuran Diesel, sıradışı projesinin tanıtımını yine sıradışı bir yöntemle, dünyanın en pahalı tişörtleriyle gerçekleştiriyor.

Diesel’in 143 daireli konut projesi Diesel Wynwood için hazırlanan, birbirinden farklı 143 Condo tişörtünün her birinin önyüzünde daire çizimleri yer alıyor. Markanın “tişört alana daire bedava” kampanyasındaki tişörtlerin fiyatlarıysa 5,5 milyon dolara kadar çıkıyor.

Kampanyanın yaratıcısı Small’un kurucuları Luca Lorenzini ve Luca Pannese, “Cesur markalarla çalışmak her daim keyiflidir. Diesel de en cesurlarından biri. Onlarla birlikte, diğer tüm gayrimenkul kampanyalarından farklı bir kampanya yaratmak istedik. Condo tişörtleri de böyle doğdu. Bu kampanyayla, sıradanlığa meydan okuyan Diesel, umulmadık olanı yaratmak adına sıradanlığa bir kez daha meydan okuma yoluna gitti. Oldukça heyecanlıyız ve bu projenin bir parçası olduğumuz için de gururluyuz” diyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Small
  • Reklam Ajansı: Small
Kaynak: Marcommnews.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.