MediaCat

Deterjan ile plastiğin yolları ayrıldığında

Norveçli På(fyll)’den hayal kurmaya davet eden kampanya.

Yeniden dolum hizmeti sunan På(fyll), tek kullanımlık plastiklerin kullanımını azaltarak çevre dostu yaşamı kolaylaştırmayı hedefliyor. Norveç’te faaliyet gösteren şirket, müşterilerin hijyen ürünleri bittiğinde ambalajları alıyor, temizleyip, yeniden doldurup kendilerine teslim ediyor. På(fyll)’in vesile olduğu bir şey daha var: deterjanların plastik ambalajlarla satılmadığı bir dünyanın hayal edilmesi. Bunun fitilini de lafı hiç dolandırmadan, kaygan zeminde ilerleyen Anorak imzalı reklam filmiyle ateşliyor.

“Bir bir startup’ız ve toplumun etrafında şekillendiği lineer tüketime karşı bir tepki olan döngüsel sistemimizi inşa etmeye çalışıyoruz” diyen På(fyll) Pazarlama Direktörü Lene Ljødal, iyi sonuçlar elde edebilmek için müşteri sayılarının artması gerektiğini, ancak o zaman hizmetlerini en iyi şekilde geliştirebileceklerini söylüyor.

Televizyon, açıkhava ve sosyal medyada yayınlanan kampanya, mümkün olduğunca fazla sayıda insana ulaşarak onları På(fyll) ile tanıştırmayı hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.