Denizbank’ın kampanyasında yeni ünlüler

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ilk seride Erdal Özyağcılar ve Beyazıt Öztürk’ün yanısıra Haydar Dümen, Eda Taşpınar, Deniz Akkaya gibi isimler de reklam filmlerinde, sürpriz rollerde yer almışlardı...

07.04.2010 - 00:00 | MediaCat

DenizBank marka yüzleri Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’ın canlandırdıkları, reklam kampanyasının yeni filmlerinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Maldiv’lerde tamamlandı.

Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin hayata geçirdiği, prodüksiyonu Böcek Yapım tarafından gerçekleştirilen reklam filmlerinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yaptı.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

Çekimler, 2 gün yolculuk, 1 gün hazırlık, 7 gün çekim günü ve 2 gün de toparlanma günü olmak üzere toplam 12 günde Maldivlerin kuzeyindeki ıssız bir adada yapıldı. Adanın yakınına demirleyen 4 adet 20 şer kişilik teknede 12 gün boyunca 65 kişilik ekip konakladı. 35 adet irili ufaklı filmin ortalama süresi 30 saniye oldu. Müziklerini Ömer Ahunbay’ın hazırladığı filmlerin çekimleri sırasında tüm ekibin rahatı ve damak tadı düşünülerek Türkiye’den yiyecekler ve aşçı götürüldü. Hatta ıssız bir adada çalışılmasına rağmen sette Türk çayı ve Türk kahvesi eksik olmadı. Türkiye’den hem dekor malzemeleri hem de çekim malzemeleri için 2 adet 2 tonluk konteyner gitti. Sanat ve set ekibi çekim gününden 9 gün önce adaya gidip adada banka şubesi ve Robinson ve Cuma’nın yaşam mekanlarını inşa etmeye başladı. Transferler için deniz uçağı, 4 adet zodiak bot, 4 adet büyük yük teknesi ve 1 adet hızlı tekne kullanıldı.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ilk seride Erdal Özyağcılar ve Beyazıt Öztürk’ün yanısıra Haydar Dümen, Eda Taşpınar, Deniz Akkaya gibi isimler de reklam filmlerinde, sürpriz rollerde yer almışlardı. Bu yılki çekimlerin sürpriz isimleri ise Işın Karaca, Sedef Avcı, Helin Avşar ve Kubat oldu. 12 gün boyunca ıssız bir adada çekimlere katılan bu renkli kadro, gündüzleri 50 dereceye yaklaşan sıcaklıkta ter dökerken; çekimlerden arta kalan zamanda denizin ve doğanın tadını çıkardı.

Işın Karaca’nın ada yerlisi Cuma’nın (Beyazıt Öztürk) halası Akuna Matata’yı canlandırdığı reklam filmlerinin çekimlerinde, ünlü sanatçıyı yerli makyajı sonrasında görenler, gözlerine inanamadı.

Helin Avşar’ın bir DenizBank müşterisini, Sedef Avcı’nın Erdal Özyağcılar’ın kızı Deniz’i ve ünlü sanatçı Kubat’ın da Tarım Danışmanını canlandırdığı çekimler esnasında kahkaha ve eğlence de eksik olmadı.

Tüm kadronun büyük bir uyum içinde, keyifle çalıştığı çekimler esnasında oldukça ilgi çekici görüntüler de kameralara yansıdı.

Kaynak: medyaradar.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.